Hiszpański dla dzieci i młodzieży

Hiszpański dla dzieci i młodzieży

W naszej ofercie są dwa rodzaje kursów hiszpańskiego – dla dzieci ze szkoły podstawowej i kurs dla młodzieży.

Hiszpański dla dzieci

Program kursu, metodyka i tematyka są dostosowane do wieku uczestników czyli dzieci w wieku 9-12 lat. Celem pierwszego roku kursu jest stopniowe wprowadzenie podstaw języka hiszpańskiego w życie dziecka, aby stanowiło to podwaliny do solidnej znajomości tego języka. Jest to bardzo ważne w dzisiejszych czasach gdy znajomość więcej niż jednego języka obcego staje się coraz bardziej powszechna.

Zajęcia odbywają się w systemie 1 raz w tygodniu 60 minut. W ciągu roku szkolnego są 32 spotkania. Koszt kursu to 9 opłat miesięcznych po 75zł każda plus koszt podręcznika. Grupa może liczyć od 6 do 10 osób.

Hiszpański dla młodzieży

Program kursu, tematyka i metodologia są dostosowane do wieku gimnazjalnego, jest to więc kurs dla młodzieży w grupie wiekowej 12-15 lat. Zadaniem kursu jest opanowanie podstaw języka oraz zainteresowanie ucznia rozmaitością kultury hiszpańskojęzycznej. Język hiszpański jest w dzisiejszych czasach przedmiotem zainteresowania dużej części młodzieży i kurs ten jest doskonałym sposobem aby zainteresowanie to przekuło się w coś bardziej trwałego i konkretnego.

Zajęcia odbywają się w systemie 1 raz w tygodniu 75 minut. W ciągu roku szkolnego są 32 spotkania. Koszt kursu to 9 opłat miesięcznych po 85zł każda plus koszt podręcznika. Grupa może liczyć od 6 do 10 osób.

Jest możliwość utworzenia grup dla młodzieży licealnej lub dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Wystarczy, że zbierze się kilka osób chętnych do uczestnictwa. Aby zapisać dziecko lub zapisać siebie na hiszpański trzeba przyjść do naszej filii i dokonać wpłaty za pierwszy miesiąc nauki oraz za podręcznik.

Zobacz też:

Gdzie uczymy - lokalizacje

Czechów - os. Moniuszki
Szkoła Podst. nr 34
ul. Kosmowskiej 3

Czechów - os. Chopina
Gimnazjum nr 16
ul. Poturzyńska 2

Sławinek
(Rogatka Warszawska)

ul. Czeremchowa 49

Ponikwoda - Kalinowszczyzna
ul. Ponikwoda 54
(róg Koryznowej)

Czuby - os. Poręba
Szkoła Podst. nr 51
ul. Bursztynowa 22

Czuby - os. Łęgi
Szkoła Podst. nr 46
ul. Biedronki 13

os. Nałkowskich
Szkoła Podst. nr 30
ul. Nałkowskich 110