Hiszpański dla dzieci i młodzieży

Hiszpański dla dzieci i młodzieży

W naszej ofercie są dwa rodzaje kursów hiszpańskiego – dla dzieci ze szkoły podstawowej i kurs dla młodzieży.

Hiszpański dla dzieci

Program kursu, metodyka i tematyka są dostosowane do wieku uczestników czyli dzieci w wieku 9-12 lat. Celem pierwszego roku kursu jest stopniowe wprowadzenie podstaw języka hiszpańskiego w życie dziecka, aby stanowiło to podwaliny do solidnej znajomości tego języka. Jest to bardzo ważne w dzisiejszych czasach gdy znajomość więcej niż jednego języka obcego staje się coraz bardziej powszechna.

Zajęcia odbywają się w systemie 1 raz w tygodniu 60 minut. W ciągu roku szkolnego są 32 spotkania. Koszt kursu to 9 opłat miesięcznych po 95zł każda plus koszt podręcznika. Grupa może liczyć od 6 do 10 osób.

Hiszpański dla młodzieży

Program kursu, tematyka i metodologia są dostosowane do wieku gimnazjalnego, jest to więc kurs dla młodzieży w grupie wiekowej 12-15 lat. Zadaniem kursu jest opanowanie podstaw języka oraz zainteresowanie ucznia rozmaitością kultury hiszpańskojęzycznej. Język hiszpański jest w dzisiejszych czasach przedmiotem zainteresowania dużej części młodzieży i kurs ten jest doskonałym sposobem aby zainteresowanie to przekuło się w coś bardziej trwałego i konkretnego.

Zajęcia odbywają się w systemie 1 raz w tygodniu 75 minut. W ciągu roku szkolnego są 32 spotkania. Koszt kursu to 9 opłat miesięcznych po 105zł każda plus koszt podręcznika. Grupa może liczyć od 6 do 10 osób.

Jest możliwość utworzenia grup dla młodzieży licealnej lub dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Wystarczy, że zbierze się kilka osób chętnych do uczestnictwa. Aby zapisać dziecko lub zapisać siebie na hiszpański trzeba przyjść do naszej filii i dokonać wpłaty za pierwszy miesiąc nauki oraz za podręcznik.

Zobacz też:

Gdzie uczymy - lokalizacje

Sławin
Szkoła Podst. nr 14
ul. Sławinkowska 50

Czechów
Szkoła Podst. nr 34
ul. Kosmowskiej 3

Sławinek
(Rogatka Warszawska)

ul. Czeremchowa 49

Ponikwoda - Kalinowszczyzna
ul. Ponikwoda 54
(róg Koryznowej)

Czechów
Szkoła Podst. nr 5
ul. Smyczkowa 3

Czuby - os. Łęgi
Szkoła Podst. nr 46
ul. Biedronki 13

os. Nałkowskich
Szkoła Podst. nr 30
ul. Nałkowskich 110

os. Nałkowskich
Szkoła Podst. nr 30
ul. Nałkowskich 110

os. Wieniawa
Szkoła Podst nr 6
ul. Czwartaków 11