Rabat 20% na drugi język

Hiszpański już za 72zł miesięcznie.

Proponujemy niecodzienny rabat dzięki któremu nauka drugiego języka w szkole JUNIOR jest łatwiejsza i dostępna praktycznie dla każdego. Uczniowie uczący się u nas angielskiego dostają 20% rabatu na kurs hiszpańskiego lub rosyjskiego.

Hiszpański dla dzieci – 72 zł za miesiąc

Opłata miesięczna za kurs hiszpańskiego dla dzieci wynosi 90zł miesięcznie. Standardowa cena to 90zł, ale jeśli dziecko uczy się u nas też angielskiego, to przez cały okres nauki obu języków otrzymywać będzie 20% rabatu na hiszpański. Program kursu i metodyka są dostosowane do wieku uczestników czyli dzieci w wieku około 9-12 lat.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 60 minut. W ciągu roku szkolnego są 32 spotkania. Koszt kursu to 9 opłat miesięcznych po 72 zł każda plus koszt podręcznika.

Hiszpański dla młodzieży – 80 zł za miesiąc

Opłata miesięczna za kurs hiszpańskiego dla młodzieży wynosi 80zł miesięcznie. Standardowa cena to 100zł, ale jeśli uczeń jest u nas zapisany również na angielski, to przez cały okres nauki obu języków otrzymywać będzie 20% rabatu na hiszpański. Program kursu i metodyka są dostosowane do wieku uczestników czyli młodzieży w wieku około 12-16 lat.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 75 minut. W ciągu roku szkolnego są 32 spotkania. Koszt kursu to 9 opłat miesięcznych po 80 zł każda plus koszt podręcznika.