O szkole

Rabat 20% na drugi język

Hiszpański już za 72zł miesięcznie.

Proponujemy niecodzienny rabat dzięki któremu nauka drugiego języka w szkole JUNIOR jest łatwiejsza i dostępna praktycznie dla każdego. Uczniowie uczący się u nas angielskiego dostają 20% rabatu na kurs hiszpańskiego lub rosyjskiego.

Hiszpański dla dzieci – 72 zł za miesiąc

Opłata miesięczna za kurs hiszpańskiego dla dzieci wynosi 90zł miesięcznie. Standardowa cena to 90zł, ale jeśli dziecko uczy się u nas też angielskiego, to przez cały okres nauki obu języków otrzymywać będzie 20% rabatu na hiszpański. Program kursu i metodyka są dostosowane do wieku uczestników czyli dzieci w wieku około 9-12 lat.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 60 minut. W ciągu roku szkolnego są 32 spotkania. Koszt kursu to 9 opłat miesięcznych po 72 zł każda plus koszt podręcznika.

Hiszpański dla młodzieży – 80 zł za miesiąc

Opłata miesięczna za kurs hiszpańskiego dla młodzieży wynosi 80zł miesięcznie. Standardowa cena to 100zł, ale jeśli uczeń jest u nas zapisany również na angielski, to przez cały okres nauki obu języków otrzymywać będzie 20% rabatu na hiszpański. Program kursu i metodyka są dostosowane do wieku uczestników czyli młodzieży w wieku około 12-16 lat.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 75 minut. W ciągu roku szkolnego są 32 spotkania. Koszt kursu to 9 opłat miesięcznych po 80 zł każda plus koszt podręcznika.

 

Zobacz też:

Gdzie uczymy - lokalizacje

Sławin
Szkoła Podst. nr 14
ul. Sławinkowska 50

Czechów
Szkoła Podst. nr 34
ul. Kosmowskiej 3

Sławinek
(Rogatka Warszawska)

ul. Czeremchowa 49

Ponikwoda - Kalinowszczyzna
ul. Ponikwoda 54
(róg Koryznowej)

Czechów
Szkoła Podst. nr 5
ul. Smyczkowa 3

Czuby - os. Łęgi
Szkoła Podst. nr 46
ul. Biedronki 13

os. Nałkowskich
Szkoła Podst. nr 30
ul. Nałkowskich 110

os. Nałkowskich
Szkoła Podst. nr 30
ul. Nałkowskich 110

os. Wieniawa
Szkoła Podst nr 6
ul. Czwartaków 11